Požární útok

ročník 2012/2013

ročník 2011/2012

ročník 2010/2011

  • V sobotu 17. září 2011 proběhla v Chlumíně soutěž v požárním útoku o pohár starosty obce.

Poslední soutěž v požárním útoku v sezoně 2011 / 2012. Družstvo žen se už této soutěže nezúčastnilo naše mix družstvo ano. Nějak se ten závěr nepovedl. Ani jeden pokus nevyšel. Ale poslední jsme neskočili :-)
Vzhůru do nové sezony. Čeká nás 8. října branný závod. Úvodní soutěž do dalšího ročníku hry Plamen.

Všem, kteří do toho se mnou šli, patří moc velké DÍKY. Chtěl bych jim poděkovat za jejich vystoupení a za reprezentaci SDH Dolní Beřkovice a popřát jim do nové sezóny hodně uspěchů a věřím, že v příští sezoně to bude ještě lepší. Ještě jednou dík. :-)

  • V sobotu 10. září 2011 proběhla v Želízích soutěž v požárním útoku o pohár SDH a memoriál Michala Vachla

Druhá soutěž po prázdninách. Této soutěže se zúčastnilo po dlouhé době i družstvo žen, které na tomto poháru obsadilo krásné 2. místo. Gratulujeme.

Naše mix. družstvo, opět v kompletním složení, zde prvním pokusem mělo zadělané na slušný úspěch. No přišly na řadu další SDH a postupně jsme se propadali a nakonec jsme skončili na ... ups a teď si nejsem jistý, takže až kouknu na diplom, napíšu to sem :-)

  • V sobotu 3. září 2011 proběhl v Konětopech Memoriál St. Davida a Vl. Cikánka, soutěž v požárním útoku a ve štafetě 4 x 100m

Po prázdninové pauze jsme opět začali soutěžit. První závod proběhl v Konětopech. Do našeho mix. družstva jsme přibrali Láďu Pitrmoce. Korny se nemohl zúčastnit, tak byl na post strojníka povolán Zděnda Kvída ml. Soutěž byla hodnocena součtem časů za štafetu na 4 x 100m a časem za útok. První usek štafety: baráček - (luk), druhý úsek: bariéra - Láďa Pitrmoc, třetí usek: kladina - Alča Fibichová, čtvrtý usek: hasičák - Vláďa Šafár. První pokus se nám nepodařil. Došlo ke zranění Ály na kladině. Naštěstí se to obešlo bez větší újmy na zdraví. Odnesla si památku na kladinu ve formě odřenin a naražení :-( Na druhý pokus jsme museli překopat sestavu. První úsek: baráček - Láďa Pitrmoc, druhý úsek: bariéra - Vláďa Šafár, třetí úsek: kladina - já (luk), čtvrtý úsek: hasičák - David Fibich. Tentokrát bez zranění a štafetu jsme dokončili. Po štafetách jsem byli na 4. místě.
Následoval útok, kde jsme obsadili s časem 36 a nějaké drobné 7. místo. V soutěži jsme součtem časů obsadili celkově
4. místo. Hezké celkové čtvrté místo, vzhledem k tomu, že štafetu jsme v tomto složení běželi až poprvé na závodě a někteří poprvé vůbec. Opět jeden stupínek od bedny :-( Děkuji všem zúčastněným :-)

  •  V sobotu 11. června 2011 proběhla v Zárybech soutěž v požárním útoku o pohár OÚ

 V sobotu proběhla další soutež v požárním útoku. V družstvu žen na proudu zaskočila Mirka Golbrichová. Naše hasičky zde obsadily 5. místo.

Jednou to konečně přijde. Naše mix. družstvo má našlápnuto k dobrým úspěchům. :-) Na této soutěži o pohár OÚ Záryby obsadilo krásné 4. místo. Už se blížíme k bedně. Věřím, že příště to už vyjde a konečně budeme na bedně :-) Gratulace :-)

Toto byla naše poslední soutěž v požárním útoku pře prázdninama.

  •  V sobotu 4. června 2011 proběhla v Křenku soutěž v požárním útoku o pohár Starosty

Této soutěže se opět zúčastnila naše dvě družstva. V družstvu žen došlo ke změně. Zde si holky vyměnily pozice a to z postu strojnice na post rozdělovač a naopak. Na "Béčka" nastoupila po nemoci Šárka Březinová a tím vystřídala Alču Fibichovou, která soutěží už jen za mix družstvo mužů. Naše ženy hasičky zde obsadily krásné 3. místo.

 Naše mix družstvo ve stejném složení jako při minulé soutěži zde obsadilo 5. místo.

  • V Sobotu 14. května 2011 proběhla v Cítově soutěž v požárním útoku - Memoriál Jiřího Vališe

Jedná se o soutěž družstev v požárním útoku.

Na tento memoriál přijela dvě družstva SDH Dolní Beřkovice. Družstvo žen a družstvo mix, které soutěžilo v kategorii mužů. Bylo složené z dospívající mládeže a ze mě. Ženy soutěžily ve stejném složení jako v soutěži na Chloumku. Družstvo mix, bylo složené ze tří starších žáků, dvou starších žákyň, jednoho dorostence a ze mě. Andrea Golbrichová - koš, Alena Fibichová - béčka, - savice, Jakub Khorel strojník, David Fibich - pravý proud, Milan Vágner - levý proud a Vláďa Šafár - rozdělovač.

Naše hasičky zde obsadily 5. místo. Ne vždy se končí na bedně, ale i tak je to pěkný úspěch. Příště to bude zase bedna, ženy :-)

Naše mix družstvo zde obsadilo 7. místo z 12 družstev. I pro ně je to velký úspěch, neboť to byl první závod v požárním útoku a rovnou v kategorii mužů. Měřili zde své síly s družstvy zkušenostmi a výkonností mnohem větší než měli oni sami. Gratulujeme oběma družstvům :-)

  • V neděli 8. května 2011 proběhla na Mělníku - Chloumku soutěž v požárník útoku.

Této soutěže se zúčastnilo družstvo žen ve složení: Alena ... - strojnice, Míla Kociánova - savice, Adéla Wosková - koš, Alča Fibichová - béčka,  Blanka Truksová - rozdělovač, Jana Šulcová - pravý proud, Klárka Kvídová - levý proud. Holky mákly a obsadily krásné 2. místo. První jejich soutěž a hned takový úspěch. GRATULUJEME :-) Jen tak dál hasičky :-)

Po dlouhé době si vyzkoušelo soutěžit i družstvo mužů.

 

Předpověď počasí
P4300646.JPG

Důležitá telefonní čísla:

Hasiči: 150
Záchranka: 155
Policie: 158
Tísňová linka: 112


20. 6. Květa

Zítra: Alois

gratulujeme

Příbuzné servery:

HZS ČR

 

Hasiči.cz

 

Hasičský portál.cz

 

Požáry.cz - ohnisko žhavých zpráv

 

Vše o požárním sportu

 

HZS Tatra Kopřivnice

 

sklon 45st, při kterém ještě může za jízdy použít dělo

 

TOPlist

Návštěvnost stránek

022658